Rabbit Ahşap

Rabbit Ahşap Koltuk

Hasan Mahir Şirvanlı’nın tasarlamış olduğu yalın ama çok amaçlı bu koltuk, ergonomisi, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile çok tercih edilen bir ürün. Ayrıca vernikli ahşap ve metalin en etkileyici birlikteliği, Bürosit’in bu yeni ürünü ile sadelik ve şıklığı aynı anda sunuyor. Ofis ve sınıflardan yemekhanelere bir çok farklı mekanda kullanılabilen bu koltuk, üst üste geçirilebilme özelliğinden dolayı depolamada kolaylık sağlıyor. Krom ve ince hatlı zarif kolçaklar, Rabbit’i daha zarif daha rahat ve daha iddialı kılıyor.

AHŞAP ve METALİN
EN ETKİLEYİCİ BİRLİKTELİĞİ,
RABBIT AHŞAP

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.