Desire

Desire Koltuk

Temel bir ürün olan Desire özellikle ofis ve eğitim kurumlarında tercih ediliyor. Sırtı destekleyen plastik arkalığın ergonomik yapısı sayesinde kampüs ve ofis ortamlarında konfor sunuyor. Her bir parçası Bürosit Test Labarotuvarı’nda dayanıklılık, denge ve ergonomi testlerinden geçirilen Desire, senelerce kullanabileceğiniz kaliteli bir ürün. Ayrıca oturak kaplaması için seçebileceğiniz bir çok renk sayesinde farklı tarzlardaki mekanlara uyum sağlayabiliyor. Yazı sehpalı modelleri okul, dershane, üniversite ve şirket eğitim merkezleri tarafından tercih ediliyor.

Desire’nin yazı sehpalı ve kolçaksız modelleri var. Dört farklı ayak tipi seçeneğiyle tekerlekli, yarı tekerlekli veya sabit şekilde kullanılabiliyor. Bunun dışında, yıldız ayaklı arkalıklı tabure modeli özellikle resepsiyonlarda tercih edilen bir ürün.

DESIRE, KAMPÜS VE OFİS ORTAMLARINA KONFOR SUNUYOR.

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.