Rabbit

Rabbit Koltuk

Hasan Mahir Şirvanlı’nın tasarladığı Rabbit, kumaş, deri veya suni deri kaplama seçenekleriyle toplantı odalarında, ofislerde ve kantinlerde sıkça tercih edilen çok amaçlı bir koltuk. Gövde tahtası papel malzemeden sıcak presleme ile iç bükey şekil verilerek ergonomik formda monoblok halde üretilen Rabbit, dayanıklılık ve denge testlerinden başarıyla geçmiş bir tasarım.

Beş farklı modeli bulunan Rabbit’in, tek parça arkalıklı modeli ve sırt desteğiyle oturağı birleşmeyen krom boru ayaklı modeli çok farklı iki estetikte, aynı rahatlığı sunuyor. Arkalık ve oturağı vücudu kavrayan formda şekillendirilen Rabbit Ahşap, kolçaklı ve kolçaksız iki seçenekle geliyor.

OFİSLERDE ve KANTİNLERDE,
RABBITSIKÇA TERCİH EDİLİYOR.

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.