Worker

Worker Koltuk

Ergonomik ve temel tasarımlı Worker, lobi ve resepsiyon gibi dar alanlarda kullanım için tasarlanmış, çok tercih edilen bir operatör sandalyesi. Arkalığı sayesinde uzun süreli oturma gerektiren işlerde çalışanlar için ideal bir seçenek. Vezne çemberli modeli ayakları dinlendirmek için kullanılabildiğinden tercih sebebidir. Arkalığındaki sırtı destekleyen gergin file sayesinde yaz-kış terletmeden kullanılabilen bir ürün. Worker’ın yüksekliği istenilen şekilde ayarlanabiliyor. Worker, ergonomik arkalığı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatsız etmiyor.

LOBİ ve RESEPSİYON GİBİ
DAR ALANLAR İÇİN, WORKER.

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.