Salda Kanepe

Salda Kanepe

Salda yalnız misafir ve ziyaretçileriniz için değil şirket çalışanlarınızda düşünülerek tasarlanmış bir kanepedir. İş hayatının yoğun temposundan uzaklaşmak ve sakinleşmek isteyen şirket çalışanları, daha verimli olabilecekleri özel bir köşeye ihtiyaç duyarlar. Bu köşe, özgün bir rahatlık tecrübesi yaşatarak zihnin çalışmasını tetikler. Salda, tam bu amaçla tasarlanmış bir üründür.

Türkiye’nin en derin 3. gölü olan ve güzelliğiyle herkesi hayran bırakan Salda Gölü’nün derinliğinden ve renginden esinlenerek tasarlanan “Salda Kanepe” dinlendiren renkleriyle ofisinize sakinlik verecek. Tekli ve üçlü olarak tasarlanan Salda, ergonomik yapısı ve yüksek kenar tasarımıyla sizi rahat ve güvende hissettirir

MAVİLİĞİN
DERİNLİĞİNDEN
SALDA

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.