Cosmo

Cosmo Koltuk

Cosmo; 10 yılı bulan ARGE çalışmaları sonucunda üretilen ilk ofis koltuğu, Bürosit yolcuğunun ilk adımıdır.   Yıllar içerisinde jenerikleşen Bürosit markasının serüveni Cosmo ile başlamış, yakaladığı ivme ile ”Bürosit” Türkiye’de ofis koltuğunun adı haline gelmiştir.

Evlerden ofislere geniş bir çerçevede uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanan Cosmo, minimalist görüntüsünün ardında güçlü bir yapıya sahiptir. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar hizmet vererek özellikle öğrencilerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

GEÇMİŞTEN GELEN BİR DOST,
COSMO

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.