Chester

Chester Makam Koltuk

Chester, deri veya suni deri kaplamalı gerçek Chesterfield kapitonesiyle prestijli ofislerde ve toplantı odalarında tercih ediliyor. Otorite ve gücün klasik bir ifadesi olan Chesterfield tarzını yönetici koltuğuna taşıyan Chester’ın tasarımını özellikle eski ekol yöneticiler beğeniyor. Bürosit olarak modası hiç geçmeyen bir klasiği güncel ergonomi disipliniyle birleştirerek rahatlığa kavuşturduk.

Chester’ın öne eğimli oturak bölümü ergonomik bir oturma deneyimini tamamlıyor. İsteğe bağlı ahşap kolçak ve ayak kaplama seçeneğiyle doğal malzemeleri seven yöneticiler tarafından tercih ediliyor. Chester, klasik tarzda bir yönetici koltuğu arayanlar için ideal bir seçim. Chester’ın yıldız ayaklı modelinin yanı sıra, misafir koltuğu olarak kullanılan kavisli ahşaptan sabit ayaklı modeli de bulunuyor.

GÜCÜN KLASİK İFADESİ,
CHESTER

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.