Banzai 2

Banzai II Koltuk

Banzai 2, ofis hayatınızda konfor sağlayan dinamik ve ergonomik bir yönetici koltuğu. Bürosit’in kurucusu Fahrettin Gülener tarafından tasarlanan Banzai 2, özellikle yazılımcı, mimar ve tasarımcıların tercih ettiği tam bir performans koltuğu.

Banzai 2, rahat oturmak için sırtınızda destek gereken bölgeleri saran dört kumaş kaplama lobdan oluşan arkalık ve hareketli başlığıyla tam ergonomik bir tasarım. Banzai 2’nin çok fonksiyonlu mekanizması, koltuğun yükseklik ayarını, arkalığın gerginlik ayarını ve 5 kilitli yaslanma ayarını kontrol ediyor. Arkalığı oluşturan kumaş, deri veya suni deri kaplama dört lob sırtınızı mükemmel şekilde destekliyor. Lobların arasındaki boşluklar hava sirkülasyonu sağlıyor. Ergonomik oturak ile ayarlanabilir mekanizmaları bir arada sunan Banzai 2, performans koltuklarında rahatlığın yeni standardı.

GÜÇLÜ LİDERLERİN
PRESTİJLİ KOLTUĞU.
BANZAI 2

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.