Apsis Çalışma Sistemi

Apsis Çalışma Sistemi

Kolektif iş ortamları, beraberce üretmeyi teşvik eder ve fırsatların farkında olarak daha iyi neticelerin alınmasını sağlar. Birbirine güvenen bir ekip; bireylerin gözden kaçırabileceklerinin kolaylıkla farkına varır. Böylelikle işlere daha hakim olur, daha hızlı yürütür ve daha iyi çözümler sunarlar.

Modüler yapısıyla ofislerdeki kolektif bakış açısını artırmak için üretilen Apsis, size esnek ve her ekip için uygun bir çalışma ortamı sunar.  Ayak ve taşıyıcı profilleri tamamen alüminyumdan üretilen Apsis masa, kaynaksız konstrüksiyonu ile kolayca monte edilebilen modüler bir yapıdadır. Seperatör renk seçenekleri ve masa için kullanılan kaplama seçenekleri, size geniş bir skalada hayal etme özgürlüğü tanır.

DAHA FAZLA FAYDA
ÜRETMEK İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAK.

Apsis ile esnek bir ofis ortamı yaratabilir, her ekip için uygun çalışma koşulları oluşturabilirsiniz.

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.